Набір для стрижки з зарядкою, Тример для самостійної стрижки волосся Машинка окантовки BY-75
-48%
43 дні
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 95d111pt
1 245 ₴
652 ₴
+380 (73) 421-75-28
Viber, Telegram повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🚀 Набір для стрижки з зарядкою, Тример для самостійної стрижки волосся Машинка окантовки BY-75
🛠️ Акумуляторна машинка для стрижки волосся VGR V-085
🛠️ Машинка для стрижки волосся VGR-085 є незамінним інструментом у роботі майстрів моделювання стрижок. Вона призначена для професійного використання в перукарнях, салонах краси, барбершопах та дозволена до застосування в домашніх умовах. Машинка для стрижки волосся VGR-085 відрізняється міцним корпусом, стійким до дії вібрації, низьким рівнем шуму, стильним дизайном, плавним ходом гострих лез, зручністю та тривалим терміном експлуатації.
🛠️ Характеристики:
- 🔘 Модель: V-085
- 🔘 Напруга: 110-240 В
- 🔘 Матеріал: лезо з нержавіючої сталі
🛠️ Особливості:
- 🔘 Підходить для салонів та особистої стрижки
- 🔘 Низький рівень шуму та висока потужність
- 🔘 Змінна гребінець для позиціонування, довжина контролю
- 🔘 T-подібна ріжуча головка з гострим кутом зі сплаву, безпечна та швидка обрізка
🛠️ Комплектація:
- 🔘 Насадки – 1, 2, 3 мм.
- 🔘 Кабель USB-1 шт.
- 🔘 Упаковка-коробка
- 🔘 Чистка, що чистить – 1 шт.
- 🔘 Машинка для Стрижки Волос


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 3 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Товар | Бездротовий тример для стриження волосся VGR V-085, Машинка для різних стрижок акумуляторна BY-75 |
| Колір | Золотистий |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 652 ₴











