Універсальний тример для стрижки та гоління, Машинка для стрижки з додатковими насадками YJ-52

🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🚀 Універсальний тример для стрижки та гоління, Машинка для стрижки з додатковими насадками YJ-52
💎 Машинка для стрижки волосся VGR V-229 триммер для бороди і вусів – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
💎 Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-229 відрізняється своєю легкістю і компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей.
💎 Корпус виготовлений із пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
💎 Швидкознімний ножовий блок виготовлений із нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
💎 У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення масла необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні. Багатофункціональна портативна акумуляторна бритва VGR V-229 для обличчя та тіла з індивідуальною системою дії. VGR V-229 чудово справляється зі стрижками будь-якої складності, дозволяє змоделювати форму бороди та вусів. Широкий перелік насадок закриє потреби навіть найвибагливішого користувача і дозволить заощадити кошти, позбавляючи необхідності походу в барбершоп.
💎 Особливості:
- ☑️ Бреє чітко та чисто.
- ☑️ Зелений індикатор заряджання
- ☑️ Вимикач натискного типу для простоти експлуатації
- ☑️ Двигун із високою швидкістю обертання
- ☑️ Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- ☑️ Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- ☑️ Акумуляторний тип.
- ☑️ Підійде для стрижки бороди, окантування, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
💎 Характеристики:
- ☑️ Матеріал корпусу: АБС-пластик
- ☑️ Потужність: 10 Вт (висока потужність)
- ☑️ Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- ☑️ Метод очищення: миючий
- ☑️ Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- ☑️ Час використання: 120 хв
- ☑️ Модель: V-229
- ☑️ Виробник: VGR
- ☑️ Час заряджання: 1,5 год
- ☑️ Рівень водонепроникності: IPX 5
- ☑️ Нековзне покриття
- ☑️ Кілька режимів регулювання межі
- ☑️ Розмір: 15 х 4,5 х 3,5 см
- ☑️ Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
💎 Комплектація:
- ☑️ USB кабель
- ☑️ Знімні насадки 1,2,3 мм.
- ☑️ Машинка для стрижки волосся VGR V-055
- ☑️ Щітка для чищення
- ☑️ Олія
💎 Характеристики
- ☑️ Сфера використання -Побутова
- ☑️ Тип управління-Повзункове
- ☑️ Комплектація – Машинка для стрижки волосся VGR V-055; Знімні насадки 1,2,6 мм; Масло; USB кабель; Щіточка для чищення
- ☑️ Тип двигуна -Роторний
- ☑️ Акумулятор живлення
- ☑️ Особливості-Низький рівень шуму; Безпечна стрижка; Знімний ніж
- ☑️ Потужність-10 Вт
- ☑️ Колір-Чорний
- ☑️ Час автономної роботи-120 хв
- ☑️ Габарити (ВхШхГ) – 15 х 4.5 х 3.5
- ☑️ Країна реєстрації бренду-Китай
- ☑️ Країна виробник -Китай
- ☑️ Додаткові характеристики-Робота від акумулятора до 120 хвилин (від одного заряду акумулятора)
- ☑️ Час заряджання акумулятора-90 хв
- ☑️ Функціональні особливості – індикатор заряджання
- ☑️ Вага-0.1кг
- ☑️ Тип встановлення довжини -Знімні насадки
- ☑️ ширина ножа -35мм
- ☑️ Установки довжини стрижки-0.8, 1, 2, 3
- ☑️ Матеріал лез-Сталь
- ☑️ Вигляд-машинка для стрижки | набір для стрижки триммер для вусів та бороди
- ☑️ Призначення-для стрижки голови | для бороди та вусів


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Акумуляторна машинка для стриження волосся з насадками, Професійний тример із насадками YJ-52 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 423 ₴











