Чоловічий месенджер практичний, Чоловіча ділова сумка крос-боді, Сумка через плече OX-91
-48%
- Готово до відправки
- Код: 5576j71b
888 ₴
465 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📣 Чоловічий месенджер практичний, Чоловіча ділова сумка крос-боді, Сумка через плече OX-91
🎯 Цей модний та зручний аксесуар стане вашим незамінним помічником для будь-якої події. Сумка, виготовлена з високоякісної еко-шкіри, вражає своїм елегантним виглядом та практичністю. Вона ідеально підходить для щоденного користування завдяки своїй місткості та ретельно продуманим відділенням.
🎯 Основні характеристики:
- • Відділення:
– Головне відділення
– Простора передня кишеня з магнітною застібкою
– Всередині два відділення, одна кишеня на блискавці, обшита шкіряною вставкою
– Ремінь: Регулюється, максимальна довжина 150 см - • Матеріали: Високоякісна еко-шкіра
🎯 Розміри:
- • Глибина: 6 см
- • Ширина: 20 см
- • Висота: 25 см
🎯 Додатково: Два бігунки на головному відділенні
🎯 Ця сумка стане чудовим вибором для тих, хто цінує комфорт і якість. Її класичний дизайн у поєднанні з високоякісними матеріалами робить сумку не лише стильною, а й довговічною. Незалежно від вашого стилю, ця універсальна сумка-месенджер стане стильним акцентом у вашому гардеробі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Легка сумка-месенджер, Чоловіча невелика сумка месенджер, Чоловіча чорна сумка, Комфортний месенджер OX-91 |
- Ціна: 465 ₴











