Електричний обігрівач для офісу Suntera FHW-101, Побутовий тепловентилятор обігрівач для дому QL-13

влевовправо
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🛡️ Електричний обігрівач для офісу Suntera FHW-101, Побутовий тепловентилятор обігрівач для дому QL-13
🔹 Основні характеристики
- ➕ Електроживлення: 220 – 240 В, 50 Гц
- ➕ Режим вентилятора
- ➕ Площа обігріву: до 22 кв.м
- ➕ Потужність:2000 Вт
- ➕ Матеріал лопат:пластик
- ➕ Колір:білий
- ➕ З терморегулятором
- ➕ Тип:підлоговий
- ➕ Призначення:побутовий
- ➕ Режим нагрівання: 2


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Suntera |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г г |
| Товар | Якісний підлоговий нагрівач для дому, Портативний тепловентилятор від мережі QL-13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴









