Насос для перекачування дизпалива 12 вольт 12В, Дизельний насос занурювальний, що перекачує NO-24
-48%
44 дні
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: v948y25n
771 ₴
404 ₴
+380 (73) 421-75-28
Viber, Telegram повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🛡️ Насос для перекачування дизпалива 12 вольт 12В, Дизельний насос занурювальний, що перекачує NO-24
📌 Насос для перекачування дизпалива від компанії “Rewolt”. Серія занурювальних паливоперекачувальних насосів 38 діаметра на 12в і 24в. Дані насоси чудово зарекомендували себе в Україні завдяки своїй низькій ціні, хорошій продуктивності та довговічності.
📌 На відміну від аналогів насоси від компанії “Rewolt” вже обладнані додатковим фільтром у вигляді алюмінієвої сітки, що допомагає уникнути засмоктування сторонніх матеріалів у насос а також збільшує їх термін роботи.
📌 Особливості:
- 🔸 У комплекті підручник з використання;
- 🔸 Корпус насоса нержавіюча сталь.
- 🔸 Підходить для стандартних бочок;
- 🔸 Не використовуйте насос для твердих рідин, як бензин або розчинник;
- 🔸 Насос підходить для перекачування рідкого масла, дизельного палива, мазуту та води;
- 🔸 Насос підключається до постійного струму 12;
📌 Характеристики:
- 🔸 4 опори-ніжки для стійкості у вертикальному положенні;
- 🔸 Фільтр: алюмінієва сітка;
- 🔸 Вихід під шланг: 5/8” (16 мм, шланг у комплект не входить);
- 🔸 Модель: SL016B;
- 🔸 Довжина кабелю живлення з “крокодилами”: ~2 м;
- 🔸 Максимальна швидкість перекачування: 20-25 л/хв;
- 🔸 Напруга: 12В;
- 🔸 Розмір насоса (висота x діаметр): 14.7 x 3.8 см;
- 🔸 Тип палива: дизель, гас, вода.
- 🔸 Кількість обертів холостого ходу (об/хв): 4500 об/хв;
- 🔸 Максимальна подача палива: 6 м;
- 🔸 Вага: 320 гр;
- 🔸 Зовнішній діаметр: 55 мм;
- 🔸 Довжина кабелю: 3 м;
- 🔸 Струм: 7A;
- 🔸 Максимальний робочий струм: 1.5 А;
📌 Комплектація:
- 🔸 Упаковка.
- 🔸 Насос;


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Сумісність з моделлю | V12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг г |
| Діаметр насоса | 55 мм |
| Довжина кабелю | 2м |
| Напруга мережі | 12 В |
| Продуктивність | 12 літрів/хв |
| Дозволені рідини | Олія, дизель |
| Способ установки насоса | Заглибний |
| Тип насоса | Електричний (від прикурювача) |
| Товар | Насос для перекачування паливного продукту 12 В 12v 12 л/хв, Електронасос для перекачування рідини NO-24 |
| Ток | 7А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴











