Лампа для фотографій RL-900, Блогерское світло, Детальна зйомка для блогерів, Портативне відеосвітло YQ-38
-48%
- Готово до відправки
- Код: 4j96v1t1t
1 048 ₴
549 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🏆 Лампа для фотографій RL-900, Блогерское світло, Детальна зйомка для блогерів, Портативне відеосвітло YQ-38
💡 Прямокутна світлодіодна лампа RL-900 – це доступне професійне світлодіодне освітлення для фото та відео зйомки, предметної зйомки, додаткового освітлення. Дана лампа має 3 режими освітлення. Перевага цієї лампи – високий індекс кольору (більше 95 Ra!), що допоможе у кропіткій роботі з кольором та деталями, а також компактний розмір.
💡 Універсальна прямокутна лампа стане чудовим інструментом в умілих руках. У комплекті з лампою тримач із 3D головкою, що дозволить повертати її під будь-яким кутом вперед та назад. Наявність пульта дистанційного керування дозволить на відстані регулювати яскравість світла, температуру свічення. У порівнянні з тими ж кільцевими лампами, яскравість світіння та компактність у цієї моделі виграють. Прямокутна лампа розміром з планшет легко поміститься і в рюкзак оператора, і в невелику сумочку блогера або візажиста.
💡 Характеристики:
- ➕ Колірна температура: 3000-6500 K;
- ➕ Вхід: 100V-240V, 50-60Hz;
- ➕ Розміри лампи: 23х16 см;
- ➕ Довжина кабелю: 190 см;
- ➕ Потужність: 85 Вт:
- ➕ Найменування: LED;
- ➕ Індекс перенесення кольорів: Ra95+;
- ➕ Живлення: від мережі (вилка в комплекті);
- ➕ Кількість діодів: 336 шт;
- ➕ Модель: RL-900;
- ➕ Наявність пульта: Є.
- ➕ різьблення лампи: 1/4;
💡 Комплектація:
- ➕ Пульт управління лампою.
- ➕ Упаковка.
- ➕ Прямокутна LED лампа RL-900 з кабелем від мережі.
- ➕ Утримувач із 3D головкою для лампи.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 85 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон колірної температури | 3000K-6500K |
| Індекс кольоропередавання (CRI) | Ra 95+ |
| Розміри панелі | 23 х 16 х 5 см |
| Режими світіння | холодний білий, теплий жовтий, змішаний |
| Товар | Відеосвітло прямокутне RL-900, світлодіодна лампа для фото, Накамерне світло для фото та відеознімання YQ-38 |
- Ціна: 549 ₴











