Професійний тример з насадками VGR, Багатофункціональний тример для стрижки волосся і бороди DM-45
-48%
- Готово до відправки
- Код: 7v6s27fx9
869 ₴
455 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


📌 Професійний тример з насадками VGR, Багатофункціональний тример для стрижки волосся і бороди DM-45
🛠️ Машинка для стрижки VGR V-055 – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
🛠️ Машинка для стрижки VGR V-055 відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акамулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей. Корпус виготовлений з пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
🛠️ Швидкознімний ножовий блок виготовлений з нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
🛠️ У комплектації щітка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення олії необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні.
🛠️ Особливості:
- 🔘 Зелений індикатор заряджання.
- 🔘 Вимикач натискного типу для простоти експлуатації.
- 🔘 Двигун із високою швидкістю обертання.
- 🔘 Нековзне покриття.
- 🔘 Підійде для стрижки бороди, окантовки, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
- 🔘 Кілька режимів регулювання межі.
- 🔘 Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
- 🔘 Акумуляторний тип.
- 🔘 Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- 🔘 Бреє чітко та чисто.
🛠️ Характеристики:
- 🔘 Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- 🔘 Час заряджання: 1,5 год
- 🔘 Час використання: 120 хв
- 🔘 Розмір: 15х4,5х3,5 см
- 🔘 Метод очищення: миючий
- 🔘 Акумулятор: 500 mAH
- 🔘 Потужність: 10 Вт
- 🔘 Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- 🔘 Країна виробник: Китай
- 🔘 Матеріал корпусу: АБС-пластик
- 🔘 Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- 🔘 Тип: Машинка для стрижки
- 🔘 Виробник: VGR
- 🔘 Рівень водонепроникності: IPX 5
🛠️ Комплектація:
- 🔘 Упаковка
- 🔘 Олія
- 🔘 Щітка для чищення
- 🔘 Знімні насадки: 3,6,9,12 мм.
- 🔘 Машинка для стрижки волосся
- 🔘 Кабель для заряджання


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Тример для складного стриження волосся VGR, Домашня машинка акумуляторна для стриження волосся DM-45 |
- Ціна: 455 ₴











