Економічний обігрівач DOMOTEC, Портативний обігрів вентилятора для гарячого обігріву JB-82

🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Економічний обігрівач DOMOTEC, Портативний обігрів вентилятора для гарячого обігріву JB-82
✨ Тепловентилятор-дуйка DOMOTEC MS-5905 Ceramic – електроприлад, який обігріває приміщення за рахунок інтенсивного безперервного пропускання великого об’єму повітря через нагрівальний елемент за допомогою вбудованого вентилятора. Його використання зручне та вигідне у приміщеннях, де не потрібна постійна підтримка комфортних температур, але й потрібне швидке досягнення температур при обігріві.
✨ Спеціальний поворотний механізм та керамічний нагрівальний елемент дозволяють енергоефективно розподіляти тепло по всій площі обігріву. Потужність –750/1500 Вт.
✨ Три режими швидкості дозволяють регулювати інтенсивність роботи, а поворотні механічні перемикачі допоможуть вибрати режим роботи: обігрів або вентиляція.
✨ Компактні розміри вентилятора та зручна ручка для перенесення дозволяють помістити прилад як на підлозі, так і на предметах меблів.
✨ Характеристики:
- • Тип управління: механічне;
- • Колір корпусу: сірий;
- • Світловий індикатор роботи: так;
- • Матеріал корпусу: пластик;
- • Тип встановлення: підлоговий;
- • Кількість режимів роботи: 3.
- • Споживана потужність: 1500 Вт;


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82 г г |
| Товар | Вітровийчик для дому, Електрична дуйка тепловентилятор 2 квт, Портативний вентилятор для обігріву JB-82 |
- Ціна: 841 ₴











