Машинка для стрижки волосся з мотором VGR V-961, Електромашинка для волосся Миюча машинка стрижки IR-96

🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🛡️ Машинка для стрижки волосся з мотором VGR V-961, Електромашинка для волосся Миюча машинка стрижки IR-96
📌 Тример V-961 оснащений відкритим Т-подібним ножовим блоком шириною 40 мм та мінімальним зрізом волосся 0,1 мм. Відкритий ножовий блок дозволяє мати в роботі кращу оглядовість, що значно підвищує як комфорт у роботі, так і результат – Ви контролюйте стрижку повністю. Ножовий блок має нову конструкцію зубів глибиною 1,6 мм, яка гарантує чистий зріз густого та жорсткого волосся при будь-якій манері роботи з триммером – чіткі та чисті лінії гарантовані. Крім того, ножовий блок має нове керамічне покриття, яке забезпечує високу зносостійкість ножового блоку та менше нагрівання при роботі ножів.
📌 Мотор моделі виконаний за технологією цифрового керування мотором, завдяки чому можна підвищити термін служби мотора, а також досягти виняткових характеристик у роботі. Двигун працює з частотою 6000 оборотів на хвилину. Наш інтернет-магазин однозначно рекомендує цю машинку для роботи з бородою та стрижки голови, особливо, якщо Вам потрібна максимальна продуктивність та найкращий результат. Дана модель впорається абсолютно з будь-яким завданням, чи це професійне застосування, чи домашнє.
📌 Ця модель працює від вбудованого літієвого акумулятора ємністю 1200 мАг, що дозволяє досягти до 3 годин повністю автономної роботи, а повна зарядка займає приблизно 90 хвилин. Літій-іонний акумулятор можна заряджати будь-якої миті, незалежно від залишкового рівня заряду, хоч після кожної стрижки. На корпусі виробу є LED-індикатор відображає стан заряду акумулятора у відсотках, блокування, а також індикацію “можливості миття під водою”. Також у Вас є можливість підключити триммер до адаптера живлення та використовувати його як провідну, одночасно заряджаючи батарею.
📌 У тримері є спеціальна функція: Блокування безпеки. Утримуйте вимикач протягом 3 секунд, щоб заблокувати тривимірне вимкнене положення для режиму безпечної подорожі (або безпеки Вашої дитини), що також відображається на світлодіодному дисплеї. Водозахист за стандартом IPX7, що дозволяє використовувати тример, не побоюючись попадання води.
📌 Особливості та характеристики:
- ➕ Колір: Прозорий з синіми всередині деталями,
- ➕ Час роботи: 3 години,
- ➕ Матеріал нижнього ножа: Нержавіюча сталь,
- ➕ Час повного заряду: 90 хвилин,
- ➕ Мінімальна висота зрізу: 0,1 мм,
- ➕ Ємність акумулятора: 1200 мАг,
- ➕ Тип акумулятора: Li-ion без ефекту хімічної пам’яті,
- ➕ LED-індикатор стану акумулятора та блокування машинки,
- ➕ Тип ножового блоку: Т-подібний ножовий блок,
- ➕ Артикул: V-961-Blue,
- ➕ Вага: всього 167 грам,
- ➕ Країна-виробник: Китай.
- ➕ Матеріал рухомого верхнього ножа: Кераміка,
- ➕ Тип: професійні тримери,
- ➕ Потужність: 5V,
- ➕ Тип двигуна: роторний,
- ➕ Швидкість двигуна:6000 про/хвилину,
- ➕ Ширина ножового блоку: 40 мм,
- ➕ Найчистіший точний зріз,
- ➕ Тип живлення: акумулятор / мережа (комбіноване),
- ➕ Низький рівень шуму від потужного двигуна,
- ➕ Ергономічний та збалансований,
📌 Комплектація:
- ➕ Масло для змащування
- ➕ Щітка для очищення ножів від волосся
- ➕ Інструкція
- ➕ Змінні пластикові насадки: 1 мм, 3 мм, 5 мм та 7 мм
- ➕ Мережний шнур
- ➕ Машинка для стрижки
- ➕ Заводська упаковка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 7 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 4 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Товар | Стильна машинка для стриження, Портативна ручна машинка для стриження волосся, Тример бездротовий IR-96 |
| Колір | Синій |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 684 ₴











