Професійна машинка для стрижки волосся з насадками VGR, Електронна машинка для стрижки PT-71
-48%
- Готово до відправки
- Код: 831ch32d
1 275 ₴
668 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

⚙️ Професійна машинка для стрижки волосся з насадками VGR, Електронна машинка для стрижки PT-71
💎 Машинка для стрижки волосся V-949 — це професійне обладнання, яке забезпечить ідеальний результат стрижки в домашніх умовах. Ця машинка відрізняється відмінною якістю та надійністю, забезпечуючи комфортне та ефективне використання. Завдяки зручному дизайну та високій продуктивності, ви зможете легко створювати різноманітні зачіски та доглядати за своїм волоссям самостійно. Вона оснащена гострими лезами з високоякісної сталі, які забезпечують чіткий та рівний результат стрижки без подразнення шкіри. Машинка V-949 ідеально підходить як для використання вдома, так і професійних салонах краси. Насолоджуйтесь комфортом та професійною якістю догляду за волоссям з машинкою для стрижки волосся V-949.
- • Потужність: 5 Вт
- • Світлодіодний цифровий дисплей
- • Час заряджання: 1,5 години
- • Час використання: 180 хвилин
- • Рівень водонепроникності: IPX6
- • Тип леза: лезо з нержавіючої сталі
- • Напруга: 100-240 В, 50/60 Гц
- • Метод заряджання: заряджання через USB
- • Метод очищення: повне миття корпусу
- • Леза з нержавіючої сталі з відмінною продуктивністю різання, проста в експлуатації
💎 Комплектація:
- • Машинка для стрижки
- • Насадка + насадка для вух та носа
- • Розрахунок
- • Олія
- • Щітка для чищення
- • Кабель живлення


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 5 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Товар | Машинка-тример 3 в 1 для стриження волосся, Тример для самостійного стриження волосся PT-71 |
| Колір | Синій |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 668 ₴











