Багатофункціональний тример для стрижки волосся і бороди, Модна машинка для стрижки волосся BV-89
-48%
43 дні
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 322i3hn9st
1 040 ₴
545 ₴
+380 (73) 421-75-28
Viber, Telegram повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔝 Багатофункціональний тример для стрижки волосся і бороди, Модна машинка для стрижки волосся BV-89
🎯 Надійна та якісна машинка для стрижки волосся Gemei GM 807 допоможе створити стрижку Вашої мрії. Ця функціональна машинка буде корисна як перукарю-професіоналу, так і тим, хто воліє стригтися вдома, не звертаючись до салонів.
🎯 Завдяки зручності у використанні, машинка для стрижки волосся Gemei GM 807 стане просто незамінною у повсякденному житті. А ваші улюблені чоловіки завжди матимуть доглянутий вигляд.
🎯 Ця машинка має надійні леза з нержавіючої сталі. Корпус виглядає привабливо та зручно розміщується в руці.
🎯 Характеристики:
- ➕ Тип чищення: сухий
- ➕ Ножі: нержавіюча сталь, шириною 46 мм
- ➕ Живлення: мережа 220В
- ➕ Потужність: 50/60 Гц, 9 Вт
- ➕ Ергономічний, легкий та компактний дизайн
🎯 Комплектація:
- ➕ гребінець
- ➕ Ножиці
- ➕ Щітка для чищення
- ➕ Інструкція
- ➕ 4 знімні насадки: 3 мм, 6 мм, 9 мм і 12 мм
- ➕ Наявність захисної кришки для різальних лез
- ➕ Машинка для стрижки
- ➕ Коробка


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Стильна машинка для стриження Gemei GM-807, Машинка для стриження волосся з регульованою довжиною BV-89 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴











