Машинка для стрижки короткой стрижки Gemei Мужской набор для волос аккумуляторный SZ-38

🔴ВИДЕО РАСПАКОВКИ ТОВАРА НИЖЕ!🔴
⚡ Вы получите такой товар, как на видео!
👇Жми "Подробнее!"👇

⚙️ Машинка для стрижки короткой стрижки Gemei Мужской набор для волос аккумуляторный SZ-38

⚡ Машинка-триммер для стрижки волосся Gemei GM-6046 – прилад, який дозволить в домашніх умовах здійснювати грамотний догляд за рослинністю на обличчі – вусами, бородою.
⚡ Машинка для стрижки волосся Gemei дозволяє в домашніх умовах зробити модну зачіску, або підтримувати її, без послуг перукаря. Модель володіє низьким рівнем шуму і вібрації, завдяки чому Ви не відчуєте ніякого дискомфорту під час роботи з тримером.
⚡ Набір для стрижки Gemei GM-6046 призначений для стрижки волосся, бороди, вусів, видалення волосся з носа, вух.
З набором для стрижки Gemei Ви зможете забути про відвідування дорогих салонів і перукарень. Тепер будь-яку стильну зачіску ви створите буквально за лічені хвилини.
⚡ За допомогою 3-х змінних насадок тример Gemei GM-6046 дозволяє зробити стрижку різної довжини. Встановивши потрібну довжину стрижки за допомогою насадок і включивши машинку одним легким рухом, можна приступати до роботи. Змінювати довжину стрижки максимально просто, як і доглядати за машинкою.
⚡ В набір для стрижки волосся Gemei включено спеціальне масло для змащування ножів машинки, а також щіточка для чищення.
⚡ Машинка Gemei оснащена легким і ефективним електричним приводом, який має знижений рівень шуму.
⚡ Форма машинки Gemei GM-6046, розташування кнопок управління, розподіл ваги корпусу виконані з урахуванням всіх вимог сучасної ергономіки. Застосування цього приладу не перевантажує надміру користувача, управління не викличе ніяких труднощів.
⚡ Характеристики машинки-триммер для стрижки Gemei GM-6046:
- 🔹 Ширина ножа: 40 мм
- 🔹 Вага: 230 г
- 🔹 Ультраострое лезо
- 🔹 Ергономічна ручка
- 🔹 Джерело живлення акумулятор
- 🔹 Ніж Т-подібний з нержавіючої сталі
- 🔹 3 насадки: 3,6,9 мм
- 🔹 Час автономної роботи: 60 хв
- 🔹 Антиковзка ручка
⚡ Комплектація:
- 🔹 Машинка для стрижки волосся GM-6046
- 🔹 Мастило
- 🔹 Щітка для очищення
- 🔹 Мережевий шнур
- 🔹 Знімні насадки
- 🔹 Коробка
👉 Дополнительные параметры
- 🔹 Тип аккумулятора: Li-Ion
- 🔹 Зона использования: Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела
- 🔹 Количество насадок: 3
- 🔹 Страна производитель: Китай
- 🔹 Тип питания: Аккумулятор | Сеть 220 В
- 🔹 Минимальная длина стрижки: 3
- 🔹 Дополнительные функции: Защита от перегрева
- 🔹 Материал лезвий: Нержавеющая сталь
- 🔹 Тип прибора: Набор для стрижки
- 🔹 Цвет корпуса: Синий
- 🔹 Максимальная длина стрижки: 9
- 🔹 Состояние: Новое
- 🔹 Производитель: Gemei


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gemei |
| Страна производитель | Китай |
| Количество насадок | 3 |
| Максимальная длина стрижки | 9 мм |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительные функции | Защита от перегрева |
| Зона использования | Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела |
| Цвет корпуса | Синий |
| Товар | Машинка для стрижки короткой стрижки Gemei Мужской набор для волос аккумуляторный SZ-38 |
- Цена: 267 ₴











