Портативна електрична електроплита, Електрична плита з високою потужністю Плита підлогова TS-56
-48%
- Готово до відправки
- Код: 2e36b8t5
3 322 ₴
1 740 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Портативна електрична електроплита, Електрична плита з високою потужністю Плита підлогова TS-56
✨ Настільна плита Dario DHP122B відрізняється приємним сучасним дизайном та дивовижною функціональністю. На відміну від звичайних плит конфорки цієї моделі починають нагрівати посуд практично миттєво. Інфрачервоне тепло, що випромінюється розпеченою нагрівальною спіраллю, легко проходить через спеціальне захисне керамічне скло і швидко нагріває дно посуду. Захисне скло виконане зі спеціальної склокераміки для кухонних плит, що має видатну термічну стійкість.
✨ Плита виготовлена зі сталі та забарвлена у приємний бежевий колір з використанням термостійкої фарби. Це довговічне покриття легко чиститься і зберігає свій первісний вигляд протягом тривалого часу.
✨ Зручні поворотні перемикачі забезпечують плавне регулювання температури в широкому діапазоні, дозволяючи вам налаштувати плиту під свої потреби.
✨ Прогумовані ніжки забезпечують відмінну стійкість при використанні, роблячи цю настільну плиту ідеальним вибором для вашої кухні.
🔎 Електроплітка DARIO DHP122B характеристики:
- 🔸 Кількість конфорок: 2
- 🔸 Габарити (ВхШхГ): 7.5 х 47 х 29
- 🔸 Колір: бежевий
- 🔸 Регулятор температури
- 🔸 Регульований термостат
- 🔸 Індикатор увімкнення
- 🔸 Виробник: DARIO
- 🔸 Потужність: 2.1 кВт (1200+900)
- 🔸 Легке очищення
- 🔸 Світловий індикатор увімкнення
- 🔸 Тип: плита інфрачервона електрична
- 🔸 Габарити упаковки (ВхШхГ): 9.6 х 50.2 х 30
- 🔸 Країна-виробник: Китай
- 🔸 Терморегулятор
- 🔸 Тип управління: механічний
- 🔸 Тип варильної поверхні: склокераміка
- 🔸 Функція швидкого прогріву
- 🔸 Матеріал корпусу: метал


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dario |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Компактна електронна плитка, Плита побутова двокомфоркова, Стильна електро плита TS-56 |
- Ціна: 1 740 ₴










