Електрична плита для приготування їжі ViLgrand, Побутова електроплитка, Комфорка електрична RI-68
-48%
43 дні
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: j4nz6a724u
1 924 ₴
1 008 ₴
+380 (73) 421-75-28
Viber, Telegram повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🎯 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📦 Електрична плита для приготування їжі ViLgrand, Побутова електроплитка, Комфорка електрична RI-68
🎯 Електроплита оснащена двома конфорками потужністю 1000 Вт кожна і керується поворотним регулятором потужності.
🎯 Для додаткової безпеки модель має вбудований термостат, що дозволяє уникнути перегріву.
🎯 Плита оснащена термостатичним захистом від перегріву. Завдяки п’ятирівневому регулюванню температури Ви можете вибрати ідеальну температуру для приготування різних страв.
- ✅ Виробник:ViLgrand
- ✅ Матеріал плитки:Сталь
- ✅ Країна-виробник:Китай
- ✅ Вага:2,3 кг
- ✅ Тип:Електрична
- ✅ Потужність, кВт:2
- ✅ Кількість конфорок:2
- ✅ Додаткові характеристики:Чавунний нагрівальний елемент відкритого типу, механічне керування, прогумовані нековзні ніжки, регульований термостат
- ✅ Вага в упаковці:2,6 кг
- ✅ Сфера використання:Для дому
- ✅ Тип встановлення:Настільні
- ✅ Країна реєстрації бренду:Україна
- ✅ Габарити в упаковці (ВхШхГ):5х43х21 см
- ✅ Напруга, В:220
- ✅ Колір:Сірий
- ✅ Тип керування:Механічне


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 60 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Компактна настільна плита ViLgrand VHP152F 2000 Вт, Портативна плита електро, Побутова електроплитка RI-68 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 008 ₴







