Професійна окантувальна машинка для стрижки волосся GEMEI, Професійна машинка для стрижки голови BT-45

📌 Професійна окантувальна машинка для стрижки волосся GEMEI, Професійна машинка для стрижки голови BT-45
✨ Набір для стрижки 11 в 1 Gemei GM-562 – необхідний аксесуар, без якого навряд чи обійдеться чоловік. Завдяки зручності у використанні набір для стрижки стане просто незамінним у повсякденному житті.
✨ В якості джерела живлення використовується акумулятор. Зручність акумулятора полягає у відсутності проводів, але при цьому є ризик, що він може сісти rdquo; у невідповідний момент. Час зарядки машинки становить 8 годин, автономно працювати може протягом 45 хвилин.
✨ Прилад має надійні леза з нержавіючої сталі. Корпус виглядає привабливо та зручно розміщується в руці. Серед додаткових аксесуарів – підставка, щітка, олія та шнур для заряджання.
✨ Набір для стрижки укомплектований змінними насадками: бритва, для носа та вух, для регулювання довжини.
✨ Характеристики набору для стрижки:
- • Виробник: Gemei;
- • Тип приладу: Універсальна машинка для стрижки;
- • Регулювання довжини: Змінні насадки;
- • Час заряду акумулятора: 8 год.
- • Тип живлення: Акумулятор;
- • Матеріал лез: Сталь;
- • Час роботи від акумулятора: 45 хв;
✨ Комплектація:
- • Бритвенна насадка;
- • Насадка-триммер;
- • Олія;
- • Насадки для регулювання довжини;
- • Підставка;
- • Шнур для заряджання;
- • Щітка;
- • Машинка для стрижки;
- • Подарунка.
- • Інструкція;



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Машинка для стриження волосся й гоління GEMEI GM-562, Тример для тіла чоловічий топ, Підстригальна машинка BT-45 |
- Ціна: 771 ₴











