Повсякденна сумка-месенджер, Сумки слінг чоловічі крос-боді, Сумка ділова для документів MT-13
-48%
28 днів
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 2st9e9d63
1 306 ₴
684 ₴
+380 (73) 421-75-28
Viber, Telegram повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔥 Повсякденна сумка-месенджер, Сумки слінг чоловічі крос-боді, Сумка ділова для документів MT-13
🔥 Чоловіча шкіряна сумка-месенджер з натуральної шкіри флотар.
👉 Стильна та компактна сумка-месенджер, виготовлена з натуральної італійської шкіри флотар, стане надійним супутником у щоденному житті. Завдяки якісній металевій фурнітурі та регульованій міцній стропі, аксесуар поєднує в собі довговічність і комфорт.
🔥 Характеристики:
- 🔘 Фурнітура: міцна металева
- 🔘 Матеріал: натуральна італійська шкіра флотар
- 🔘 Розмір: 20 × 15 × 6 см
- 🔘 Ремінь: текстильна стропа, що регулюється по довжині
🔥 Кількість кишень:
- 🔘 3 зовнішні (зручні для швидкого доступу)
- 🔘 3 внутрішні (1 на блискавці та 2 відкритого типу)
- 🔘 Загалом – 6 функціональних відділень
🔥 Переваги:
- 🔘 Ідеально підійде як гарний подарунок або як стильне доповнення до вашого образу
- 🔘 Практичний аксесуар для телефону, документів, ключів та дрібних речей
- 🔘 Компактна, але дуже містка модель
- 🔘 Добре тримає форму навіть при щоденному використанні
- 🔘 Поєднання преміальної шкіри та якісної фурнітури


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Сумка месенджер слінг, Офісна сумка месенджер Чоловіча невелика месенджер MT-13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684 ₴











