Плита для любителів готувати Suntera SP-1930 черная, Компактна електронна плитка, Стильна електро плита MH-28
-48%
44 дні
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 3rmh19781c
1 573 ₴
824 ₴
+380 (73) 421-75-28
Viber, Telegram повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Побутова електроплитка, Електрична плитка одноконфоркова, Надійна настільна плита для дому MH-28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 824 ₴













