Електроплита настільна від мережі, Міні електроплита, Електронні кухонні плити побутові настільні NP-59

🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 size:18px">Електроплита настільна від мережі, Міні електроплита, Електронні кухонні плити побутові настільні NP-59
🔹 Електроплита двоконфоркова Rainberg RB-008 – справжня знахідка для людей, які цінують свій час.
Відкриті нагрівальні спіралі, кожна потужністю 3500Вт, забезпечують миттєвий розігрів та швидке приготування їжі вдома та на дачі. Вбудовані термостати підтримують заданий режим приготування їжі. П’ять режимів потужності для кожної конфорки.
🔹 Компактна електроплита в елегантному дизайні — відмінне рішення як як додаткова варильна панель на дачі або в будинку, так і в якості окремої електричної плити на невеликій кухні. Проста та зручна в експлуатації з подвійною варильною панеллю. Кожна плита настроюється індивідуально — можна використовувати дві пластини разом чи окремо. Ця модель оснащена захистом від перегріву, не ковзними гумовими ніжками для безпечного використання.
- 🔹 автоматичні вбудовані термостати підтримують заданий температурний режим приготування їжі;
- 🔹 п’ять режимів потужності для кожної конфорки;
- 🔹 класичний дизайн для сучасної кухні;
- 🔹 наявність двох незалежних конфорок;
- 🔹 обладнана захистом від перегріву;
- 🔹 температура регулюється яскравістю світла;
- 🔹 легко чиститься та миється.
- 🔹 Колір: сірий.
- 🔹 Вага: 2.4 кг.
- 🔹 Тип: кухонна плита
- 🔹 Довжина кабелю живлення: 55 см.
- 🔹 Нагрівальний елемент: спіральні
- 🔹 Матеріал варильної поверхні: емаль
- 🔹 Живлення: мережа 220-240V/50-60Hz
- 🔹 Діаметр диска: 155 мм.
- 🔹 Кількість конфорок: 2
- 🔹 Розміри (Д/Ш/В): 43x24x7 см.
- 🔹 Потужність: 3500W (2x1750W)
- 🔹 Картонна упаковка (45x26x7.5 см.).
- 🔹 Електроплита Rainberg RB-008
- 🔹 Комплект ніжок: 4 шт.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Надійна настільна плита для дому, Мініплита для дому, Електричка настільна плита NP-59 |
- Ціна: 887 ₴











