Стійка студійна стійка для камери Tripod, Штатив тринога трипод, Підлоговий штатив для камери WN-57

влевовправо
- В наявності
- Код: y7dxr4489a
299 ₴
+380 (73) 421-75-28
Viber, Telegram повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
📝 Стійка студійна стійка для камери Tripod, Штатив тринога трипод, Підлоговий штатив для камери WN-57
👉 Трипод триногу штатив DK-3888 з пультом Bluetooth та тримачем для телефону дозволить вам отримати знімки та відеоролики найвищої якості. Завдяки мікроліфту ви зможете налаштувати потрібну вам висоту. Ніжки оснащені спеціальними гумовими накладками із металевими шипами. Завдяки їм забезпечується максимальна стійкість на слизьких поверхнях.
👉 В якості матеріалу для штатива виступає міцний та легкий сплав. У комплект поставки входить бездротовий пульт дистанційного керування. Він підключається через канал Bluetooth. Радіус дії пульта 10 метрів. Це дозволить вам зробити групове фото, або зняти відео без будь-якої допомоги.
👉 Характеристики DK-3888:
- • Кріпильний гвинт: 1/4″
- • Кут повороту по вертикалі: 90 градусів.
- • Кут повороту по горизонталі: 360 градусів.
- • Тип: Штатив-трипод
- • Максимальне навантаження на штатив: 1 кг.
- • Кількість секцій: 4 шт.
- • Матеріал: алюміній
👉 Особливості та функції:
- • Обладнаний міхуровим рівнем та пластиковою рукояткою для зручного панорамування.
- • Штатив дуже компактний у складеному вигляді завдяки ногам із 4 секцій.
- • Може працювати через Bluetooth.
- • Виготовлений з легкого та міцного сплаву алюмінію.
- • Секції фіксуються кліповими замками, середня розтяжка забезпечує додаткову стійкість.
👉 Габарити та вага
- • Робоча висота: 34,5 – 102 см.
- • Вага: 420 гр.
- • Максимальний діаметр трубки: 16,8 мм.
- • Довжина у складеному вигляді: 34,5 см.
👉 Комплектація
- • Штатив
- • Кріплення для смартфонів
- • Пульт ДК
- • Упаковка
- • Скоба




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.365 кг |
| Довжина у складеному стані | 360 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 102 см |
| Мінімальна висота знімання | 35 см |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Штатив для горизонтального знімання Tripod DK-3888, Штативи для фотокамери Селфі штатив телефона WN-57 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴











