Машинка для стрижки волосся дротова MAGIO MG-591, Машинка для стрижки з додатковими насадками UW-78
-48%
- Готово до відправки
- Код: e24s993
1 428 ₴
748 ₴
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📰 Машинка для стрижки волосся дротова MAGIO MG-591, Машинка для стрижки з додатковими насадками UW-78
⚡ Машинка для стрижки волосся Magio MG-591 дозволяє не тільки економити свій час, уникаючи черг і попередніх записів до перукаря , але й коригувати свою стрижку у будь-який час.
⚡ Такий аксесуар буде просто незамінним для тих людей, які прагнуть виглядати бездоганно.
⚡ Вона виконана у стильному дизайні та проста у використанні.
⚡ Потужний, але тихий двигун працює якісно і без вібрацій.
⚡ Леза з титановим покриттям дозволяють машинці чудово справлятися із завданням.
⚡ Ергономічна рукоятка машинки добре лягає в руці, що дозволяє комфортно працювати.
⚡ Закруглені леза та гребені плавно ковзають по шкірі, не дряпаючи її, щоб кожна стрижка була безпечною та приємною.
⚡ Леза після використання можна чистити за допомогою щіточки, яка йде в комплекті.
⚡ У наборі до цієї моделі ви знайдете 4 гребені, які дозволяють регулювати довжину волосся від 3 до 12 мм.
⚡ Завдяки легкості та компактності ця сімейна машинка для стрижки волосся дуже зручна у використанні і підходить і для дорослих, і для дітей.
⚡ В комплект також входять гребінець, ножиці та олія.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Водонепроникний тример для стриження, Набір для видалення волосся із зарядним пристроєм UW-78 |
- Ціна: 748 ₴











