Бездротова машинка для стрижки волосся VGR, Електромашинка для волосся Чоловічий тример окантовки WK-25

влевовправо
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📝 Бездротова машинка для стрижки волосся VGR, Електромашинка для волосся Чоловічий тример окантовки WK-25
✨ Характеристики:
- 🔘 Має дисплей, що відображає заряд у відсотках;
- 🔘 LED-дисплей;
- 🔘 Ножи з нержавіючої сталі;
- 🔘 Час до повної зарядки акумулятора: 120 хвилин;
- 🔘 Розміри тримера: 17 х 4 х 3 см;
- 🔘 Кількість насадок для стрижки: 5 штук;
- 🔘 Довговічний та високопродуктивний;
- 🔘 Легко лягає у долоню;
- 🔘 Акумулятор: літієва батарея ємністю 600 mAh;
- 🔘 Водонепроникний: ступінь вологозахисту IPX6 (захист від водяних потоків або сильних струменів з будь-якого напрямку).
- 🔘 Тип живлення: акумулятор;
- 🔘 Час автономної роботи від акумулятора: 150 хвилин;
- 🔘 Мала вага та габарити;
- 🔘 Виробник: VGR;
- 🔘 Модель: V-107;
- 🔘 Потужність: 5 Вт;
✨ До комплекту входить:
- 🔘 Інструкція (англійською мовою);
- 🔘 Вузький триммер для художніх елементів стрижки та окантовки;
- 🔘 Підставка для зберігання;
- 🔘 Прецизійний U-подібний триммер з регульованою насадкою по висоті зрізу (3-6 мм);
- 🔘 Машинка для стрижки VGR V-107;
- 🔘 Сіткова електробритва для тіла;
- 🔘 Насадки для стрижки волосся: 4 штуки (3 / 6 / 9 / 12 мм);
- 🔘 Тример для вух та носа;
- 🔘 Фірмова упаковка.
- 🔘 Масло для змащування лез;
- 🔘 Щітка для очищення приладу;
- 🔘 Телескопічна насадка: 20 установок довжини зрізу кратність 0,5 мм (0,5 – 10 мм);


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 10 |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Водонепроникний тример для стриження VGR, Машинка для стриження волосся й гоління Тример скронь WK-25 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 567 ₴











