Бездротовий професійний тример для чоловічої стрижки VGR, Універсальний тример для чоловіків CF-10

🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🛠️ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔥 Бездротовий професійний тример для чоловічої стрижки VGR, Універсальний тример для чоловіків CF-10
🛠️ Професійна бездротова машинка для стрижки волосся та бороди VGR V-256 це одна з найкращих моделей професійних машинок для стрижки від VGR.
🛠️ Дуже хочу озвучити, що таке бренд VGR. VGR це завод у Китаї, які спеціалізується конкретно на виробництві товарів для стрижки та укладання волосся і славиться якістю своєї продукції. Дуже важливо, що на виробництві ефективно перевіряють якість готової продукції, в результаті чого клієнт отримує високоякісний продукт, а ми вже отримали величезну кількість вдячних клієнтів.
🛠️ Переваги:
- ✅ Можна підключити до зарядки через зручну підставку, яка йде в комплекті, а також безпосередньо;
- ✅ Комплектується 6-ма насадками довжиною 1.5/3/4.5/6/9/12 мм;
- ✅ Акумуляторно-мережевий тип живлення дозволяє продовжувати використовувати машинку для стрижки клієнта після повної розрядки акумулятора;
- ✅ Тривалість автономної роботи до 400 хвилин.
- ✅ Потужний акумулятор 2500 mAh;
- ✅ Швидка зарядка акумулятора 3,5 години;
- ✅ Регулювання довжини леза від 0.8 до 2 мм;
- ✅ Потужний надійний роторний мотор з регулюванням обертів від 5500 об/хв. до 7500 об/хв, що дозволяє впоратися з волоссям різної густоти та текстури;
🛠️ Характеристики:
- ✅ Час роботи від акумулятора: до 400 хвилин (заявлено виробником);
- ✅ Час повної зарядки: 3.5 години;
- ✅ Ємність акумулятора: 2500 мАг;
- ✅ Регулювання оборотів машинки: 5500-7500 об/хв
- ✅ Регулювання зрізу лез: 0.8/1.4/2.0 мм;
- ✅ LED дисплей з індикатором заряду акумулятора та обертів двигуна;
- ✅ Ширина ножа: 45 мм;
🛠️ Комплектація:
- ✅ Олія для ножів;
- ✅ Кабель для заряджання;
- ✅ Заводська упаковка;
- ✅ Підставка для заряджання;
- ✅ Насадки – 6 шт;
- ✅ Щітка для очищення;
- ✅ Машинка для стрижки VGR;
🛠️ Рекомендуємо заряджати зарядним пристроєм з напругою не більше 5V 1 A, оскільки потужніші зарядні пристрої (пристрої швидкої зарядки) можуть нашкодити (вивести з ладу) Вашому електронному пристрої.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійний тример із насадками VGR, Машинка для стриження волосся з регульованою насадкою CF-10 |
- Ціна: 1 528 ₴











