Акумуляторна ланцюгова пила хорошої якості, Краща акумуляторна ланцюгова пила, Ручна садова електропила TI-42

🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
👉 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Акумуляторна ланцюгова пила хорошої якості, Краща акумуляторна ланцюгова пила, Ручна садова електропила TI-42
👉 Акумуляторна ланцюгова пилка відмінно підходить для обрізки дерев та чагарників, для рубання та подрібнення садових відходів, а також для невеликого будівництва з дерева.
👉 Потужний двигун
👉 Пила має вбудований електродвигун, що забезпечує високу продуктивність. Завдяки цьому інструмент здатний різати невеликі гілки, квадратні та круглі пиломатеріали.
👉 Пилу потрібно всього 10 секунд, щоб розпиляти колоду діаметром 6 см.
👉 Пильне коло швидко і чисто ріже, що робить інструмент ідеальним для точних різів.
👉 Ергономічна та зручна
👉 Пила володіє зручною ковзною рукояткою, а також ергономічною формою, яка забезпечує високий рівень комфорту при роботі.
👉 Ви завжди зможете стежити за різом завдяки асиметричній конструкції пристрою.
👉 Універсально
👉 Пила ідеально підходить для різання деревини, гілок та очищення дерев і може використовуватися як чоловіками, так і жінками.
👉 Характеристики:
- ⭐ Матеріал рукоятки: АБС-пластик
- ⭐ Тип акумулятора: Літій-іонний
- ⭐ Вага: 945 г
- ⭐ Напруга: 24 В
- ⭐ Вага в упаковці: 1,3 кг
- ⭐ Колір: Чорний
- ⭐ Живлення: Акумулятор
- ⭐ Розміри в упаковці: 23х13, 5см
- ⭐ Ємність акумулятора: 2000 мАч
- ⭐ Додаткові характеристики: різання: 60 мм
- ⭐ Розміри (ДхШхВ): 34х12х11 см
- ⭐ Матеріал: АБС-пластик, нержавіюча сталь
- ⭐ Упаковка: Картонна коробка
👉 Комплектація:
- ⭐ Акумулятор, 2шт
- ⭐ ключ для затискання ланцюга – 1 шт.
- ⭐ ланцюг – 1 шт. ,
- ⭐ зарядний пристрій,
- ⭐ шина – 1 шт.,


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 100 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пропилу, (мм) | 100 |
| Товар | Ланцюгова пила з довговічним акумулятором, Пила для будівництва з акумулятором Акамуляторна TI-42 |
- Ціна: 2 387 ₴











