Сумка на грудях, Поштова сумка для документів, Офісна сумка сумка для документів чоловіків PK-25

влевовправо
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔝 Сумка на грудях, Поштова сумка для документів, Офісна сумка сумка для документів чоловіків PK-25
🔝 Чоловіча шкіряна сумка-месенджер з натуральної шкіри флотар.
⚡ Стильна та компактна сумка-месенджер, виготовлена з натуральної італійської шкіри флотар, стане надійним супутником у щоденному житті. Завдяки якісній металевій фурнітурі та регульованій міцній стропі, аксесуар поєднує в собі довговічність і комфорт.
🔝 Характеристики:
- ☑️ Фурнітура: міцна металева
- ☑️ Розмір: 20 × 15 × 6 см
- ☑️ Матеріал: натуральна італійська шкіра флотар
- ☑️ Ремінь: текстильна стропа, що регулюється по довжині
🔝 Кількість кишень:
- ☑️ Загалом – 6 функціональних відділень
- ☑️ 3 внутрішні (1 на блискавці та 2 відкритого типу)
- ☑️ 3 зовнішні (зручні для швидкого доступу)
🔝 Переваги:
- ☑️ Компактна, але дуже містка модель
- ☑️ Добре тримає форму навіть при щоденному використанні
- ☑️ Практичний аксесуар для телефону, документів, ключів та дрібних речей
- ☑️ Ідеально підійде як гарний подарунок або як стильне доповнення до вашого образу
- ☑️ Поєднання преміальної шкіри та якісної фурнітури


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застежки | Замок |
| Товар | Сумка чоловіча чорна вертикальна щоденна, Чоловіча сумка барсетка для чоловіка, Сумки для документів PK-25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 456 ₴









