Тример для бороди універсальна з насадками GEEMY GM-6605, Бритва тример для бороди LY-94

🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔝 Тример для бороди універсальна з насадками GEEMY GM-6605, Бритва тример для бороди LY-94
🔹 Професійна стрижкова машинка Geemy GM-6605 виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Дуже проста у використанні, у комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
🔹 Відрізняється своєю легкістю та компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє зручно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається протягом 6 годин і заряджання вистачає приблизно на годину роботи.
🔹 Рухоме лезо з нержавіючої сталі забезпечує тривале різання і не іржавіє. Завжди залишається гострим та високоміцним.
🔹 Тример з низьким рівнем вібрації та надтихою конструкцією, робочим шумом всього близько 50 дБ.
🔹 Характеристики:
- • Потужність: 3 Вт
- • Термін роботи від акумулятора: до 60 хв
- • Кількість швидкостей: 1, 6000 об/хв
- • Мотор: Роторний
- • Тип: Машинка окантувальна
- • Матеріал корпусу: Високоякісний ABS-пластик
- • Вага: 169 г
- • Напруга: AC220-240V У змінного струму, 50-60 Гц або AC100-110V 60 Гц
- • Час заряджання: 8 год
- • Кнопковий перемикач
- • Довжина стрижки: Т-подібний ніж 0.1 мм
- • Ширина зрізу: 40 мм
- • Розмір: 150 x 40 мм
- • Індикатор заряду
- • Матеріал леза: точне лезо з нержавіючої сталі з титановою кришкою, спеціальне лезо трубки
- • Живлення: акумулятор
🔹 Комплектація:
- • Насадки – 0.1 мм, 1 мм, 1.5 мм
- • Щітка для чищення ножа
- • Кабель для заряджання
- • Машинка


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 2 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Бритва тример для бороди GEEMY, багатофункціональна акумуляторна машинка для стриження LY-94 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 349 ₴











