Нагрудна сумка бананка містка, Чоловіча тактична сумка для перенесення Практична чоловіча слінг IO-41
-48%
44 дні
влевовправо
- Готово до відправки
- Код: 36b85zzru4
926 ₴
485 ₴
+380 (73) 421-75-28
Viber, Telegram повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

⚙️ Нагрудна сумка бананка містка, Чоловіча тактична сумка для перенесення Практична чоловіча слінг IO-41
✨ Тактична сумка-рюкзак через плече із кордури (камуфляж)
⚙️ Ключові особливості:
- • Надійна блискавка, регульований ремінь до 140 см
- • Задній фіксатор на пояс — для щільного прилягання до тіла
- • Система MOLLE для навісного спорядження
- • Матеріал: водонепроникна Cordura 900D
- • 3 основних відділення + потайна кишеня
- • Формат: сумка-трансформер — носиться як рюкзак або через плече
- • Вентильована спинка, дихаючий матеріал
⚙️ Опис:
✨ Універсальна тактична сумка з жорстким корпусом і місько-армійським стилем — ідеальний вибір для військових, туристів, мисливців, рибалок і велосипедистів. Завдяки компактності, її зручно носити щодня, навіть підліткам для навчання або активного відпочинку.
✨ Сумка легко трансформується у рюкзак, зручно фіксується однією лямкою, яка швидко регулюється пряжкою. Багато відділень та кишень дозволяють раціонально організувати простір. Міцна блискавка та водостійкий матеріал Cordura надійно захищають речі за будь-якої погоди.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Кордура |
| Об`єм | 8 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22 см |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Товар | Рюкзак військовий тактичний сумка тактична військова, Практична чоловіча сумка слінг IO-41 |
| Колір | Камуфляж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴











